St 19. JÚN 2024, 05:45:37
Partners: Tenis Info | Live výsledky | Tenis live | KHL.sk | NHL.sk | Online kasina | Šport dnes

Záväzné pravidlá pre sekciu analýzy a tipy

Podľa možnosti pridávajte stávkovú udalosť vždy z ponuky z Bet365 LIGY. V prípade, že takáto udalosť v ponuke (ešte) nie je, tak tipér uvedie, o akú udalosť ide.

1. Každý užívateľ môže pridať denne 2 analýzy + 1 tip. Ak z posledných troch pridaných tipov nie je ani jedna analýza, ďalší tip musí byť s analýzou.

2. Na získanie finančnej ceny musí mať tipér kladnú mesačnú bilanciu zo svojích tipov a analýz + musí mať spolu v danom mesiaci minimálne 20 pridaných analýz a tipov.

3. Analýza nesmie byť skopírovaná, ani z časti prebraná z iného tipovacieho servera. Musí byť výlučným výtvorom autora, ktorý analýzu pridal.

4. Autor analýzy nesmie analýzu bez súhlasu prevádzkovateľa servera elite-tip šíriť na iných tipovacích weboch.

5. Tipérom s negatívnou bilanciou môže byť na ďalší mesiac odobratý prístup pre pridávanie tipov a analýz.

6. Neaktívni členovia (žiadna aktivita po dobu 2 týždňov bez ospravedlnenia) budú výlúčení.

7. Ak chce člen pokračovať v súťaži v novom mesiaci, musí mať v predchádzajúcom mesiaci napísaných minimálne 15 analýz. Nevzťahuje sa na tipérov, ktorí začali pridávať analýzy v danom mesiaci.

8. Minimálny kurz na tip / analýzu nesmie byť menší ako 1,3.

9. Kurzy na zápas môžu byť použité len zo stávkových, ktoré sú na výber v časti pre pridávanie analýzy / tipu. Pri zistení, že kurz vo vybranej stávkovej neexistuje alebo je tipérom navýšený, bude analýza / tip vyhodnotená ako KO bez rozdielu výsledku.

10. Tipér nemôže pridať viac analýz / tipov na rovnakú stávkovú udalosť s pozmeneným typom stávky.

11. Tipér so zápornou mesačnou bilanciou môže pridať maximálny kurz 2,5.

12. PRED PRIDANÍM NOVÉHO TIPU MUSÍ MAŤ KAŽDÝ TIPÉR (ktorý má mínusovú mesačnú bilanciu alebo by mu to po vyhodnotení jeho tipov hrozilo) VYHODNOTENÉ VŚETKY ODOHRANÉ ZÁPASY, KTORÉ NATIPOVAL!!! TROJNÁSOBNÉ PORUŠENIE TOHTO PRAVIDLA SA TRESTÁ MESAČNÝM ZÁKAZOM PRIDÁVAŤ ANALÝZY A TIPY, PRI OPAKOVANÍ môže DOSTAŤ ZÁKAZ PRIDÁVAŤ TIPY DO TEJTO SEKCIE ÚPLNE!!!

Výhra bude výhercom pripísaná ako bonus / kredit na účet v stávkovej spoločnosti Bet365, najneskôr do konca kalendárneho mesiaca nasledujúcom po mesiaci, kedy výherca výhru získal.

Posledná úprava pravidiel: 13.10.2013
NOVINKY / ZAUJÍMAVOSTI
ANALÝZY - jún 24
nenájdený žiaden tipér
INFO TIPY - jún 24
nenájdený žiaden tipér
EXTREME - jún 24
nenájdený žiaden tipér
ANALÝZY - rok 2024
nenájdený žiaden tipér
INFO TIPY - rok 2024
nenájdený žiaden tipér
EXTREME - rok 2024
nenájdený žiaden tipér