Po 4. JÚL 2022, 17:45:19
Partners: Tenis Info | Live výsledky | Tenis live | KHL.sk | NHL.sk | MyFunbets.com | Šport dnes

Zinkasuj v Bwin bonus 30 €

14.12.2009, 20:40
Nemáte ešte účet v bwin? Zinkasujte s elite-tip vstupný bonus 30 €.

Prečo práve bwin?
Bwin patrí medzi najväčších svetových internetových bookmakerov, takže sa nemáte čoho obávať. Bwin patrí medzi hlavných sponzorov popredných futbalových klubov. Logo online stávkovej spoločnosti Bwin si môžete všimnúť na dresoch hráčov z klubov ako sú: AC Miláno, Real Madrid alebo Bayern Mníchov.

Bwin patrí medzi stávkové kancelárie s najširšou kurzovou ponukou. Dajú sa tam nájsť aj kurzy na zápasy aj z nižších a menej známych líg. Ďalšou výhodou je aj skutočnosť, že Bwin patrí medzi tie stávkové kancelárie, ktoré vypisujú kurzy medzi prvými. Takže často sa stane, že v inej stávkovej kancelárii kurz ešte nie je vypísaný, ale Bwin ho už má.

Máte obavy z tipovania cez internet?
V Bwin sa nemáte čoho obávať. Intuitívne ovládanie, dobrá grafika a usporiadanie stránky Vás presvedčia o tom, že aj keď nepatríte medzi skúsenejších používateľov internetu, tak sa veľmi rýchlo zorientujete a zabudnete na klasické stávkové kancelárie.

Stávky počas zápasu?
Aj to je jedna z ďalších výhod tipovania v Bwin. Nájdete tam množstvo zápasov, ktoré sa dajú tipovať počas hry, keď už vidíte ako sa zápas vyvíja.

Prevody peňazí do Bwin?
Nie je nič jendoduchšie. Prevod môžete veľmi ľahko uskutočniť  cez Sporopay, ak máte účet v Slovenskej sporiteľni alebo ak máte kreditnú kartu, tak si ňou môžete veľmi ľahko dobiť kredit. Bwin taktiež akceptuje napr. platby prevodom cez bankový účet alebo môžete využiť aj Moneybookes, Western Union....

Ešte niečo?
Cez webovú stránku Bwin môžete sledovať live stream (video) zápasy, ktoré nevysiela žiadna televízia. Nájdete tam zápasy napr. z nemeckých alebo rakúskych futbalových líg, z tenisových turnajov a iné. Rozpis vysielaných zápasov nájdete po prihlásení v sekcii "Live stávky" (na hlavnej stránke v pravej časti je odkaz na sekciu "Live stávky").

Chcete to skúsiť?
Prejdite na stránky Bwin a presvedčte sa sami - klikni sem a zinkasuj bonus 30 €.
NOVINKY / ZAUJÍMAVOSTI
ANALÝZY - júl 22
nenájdený žiaden tipér
Bet LIGA - júl 22
nenájdený žiaden tipér
INFO TIPY - júl 22
nenájdený žiaden tipér
ANALÝZY - rok 2022
nenájdený žiaden tipér
Bet LIGA - rok 2022
1. silvia7 + 448 b.
2. ganco1 + 16 b.
3. lumu -150 b.
4. marcotip -245 b.
5. wimderon -290 b.
INFO TIPY - rok 2022
nenájdený žiaden tipér