Po 4. JÚL 2022, 16:44:39
Partners: Tenis Info | Live výsledky | Tenis live | KHL.sk | NHL.sk | MyFunbets.com | Šport dnes

Hodnotenie zmien, novinky a zmeny v októbri

01.10.2009, 23:01

Nový elite-tip má za sebou 1. mesiac. Zrealizované zmeny webu prospeli, čo vyjadrili aj návštevníci v ankete a potvrdila to aj zvýšená návštevnosť. Tesne pred spustením nového elite-tipu sa návštevnosť pohybovali na úrovni 150 návštev / deň v súčasnosti sa návštevnosť pohybuje niekde okolo 1000 návštev / deň, čo za 20 dní nie je až taký zlý nárast. Do BWIN LIGY sa v septembri zapojilo 296 užívateľov a do súťaží v písaní analýz sa v minulom mesiaci zapojilo 24 užívateľov. Výhercom by mali byť ich výhry pripísané na účet v stávkovej spoločnosti bwin v priebehu budúceho týždňa. Boli obnovené aj Info tipy, kde sa pre vás snažíme vyberať zápasy, ktoré stojí za to vyskúšať tipnúť. V tejto sekcii odporúčame vybrať si jedného alebo viac tipérov a sledovať tipy daných tipérov a nebrať celú túto sekciu ako jeden celok.

Od nového mesiaca tu máme zopár zmien a to konkrétne:
1. V BWIN LIGE bola zrušená možnosť tipovať remízy v basketbale. Táto možnosť bola zrušená z toho dôvodu, že aj keď je to súťaž, tak na druhej strane by to mala byť aj pomoc, resp. možnosť inšpirovať sa od tých najlepších, ktorí sú schopní dosiahnuť kladnú bilanciu s väčším počtom trafených tipov.
2. Minimálny kurz v sekcii "Analýzy a tipy" bol určený na hranici 1,3 a to z toho dôvodu, že sa tu vyskytovali aj kurzy pod touto hranicou, čo už nemalo s reálnym stávkovaním nič spoločného.
3. V sekcii "Analýzy a tipy" už tipér nemôže pridať viac analýz / tipov na rovnakú stávkovú udalosť s pozmeneným typom stávky. Aj keď sa to zatiaľ až tak nevyužívalo a objavilo sa to tu len sporadicky, tak táto možnosť bola zrušená.
4. Taktiež v sekcii "Analýzy a tipy" bolo zakázané pridávať analýzy alebo tipy na rovnakú stávkovú udalosť. Dôvod bol ten, že tu v určitých dňoch bolo veľa rovnakých analýz, pričom informačne to návštevníkovi nedalo viac ako keby ostatní, napísali svoj názor na daný zápas do komentára.
5. Od októbra do decembra 2009 sa v sekcii "Analýzy a tipy" za zaujímavú analýzu nebude považovať analýza, ktorú si prečíta 200 návštevníkov, ale pre to ,aby sa analýza brala do úvahy ako zaujímavá, bude stačiť prečítanie analýzy 100 návštevníkmi. Traja najlepší súťažiaci si tak budú môcť ľahšie získať bonusové € za svoje analýzy.

V októbri plánujeme spustiť sekciu, kde budú zverejňované tipy s vyššími kurzmi a budeme tam skúšať "iný" typ tipovania ako sú klasické tipy na favoritov. V priebehu mesiaca október až november by sme chceli zriadiť tzv. "automatický výber", kde by systém navrhol zápasy, ktoré sa oplatí tipovať, na základe tipov tipérov a ich úspešnosti v BWIN LIGE.

Ak by ste mali nejaké návrhy na vylepšenia, kontaktujte hlavného administrátora tohto webu (art79) cez súkromnú správu.

NOVINKY / ZAUJÍMAVOSTI
ANALÝZY - júl 22
nenájdený žiaden tipér
Bet LIGA - júl 22
nenájdený žiaden tipér
INFO TIPY - júl 22
nenájdený žiaden tipér
ANALÝZY - rok 2022
nenájdený žiaden tipér
Bet LIGA - rok 2022
1. silvia7 + 448 b.
2. ganco1 + 16 b.
3. lumu -150 b.
4. marcotip -245 b.
5. wimderon -290 b.
INFO TIPY - rok 2022
nenájdený žiaden tipér