Po 4. JÚL 2022, 18:25:27
Partners: Tenis Info | Live výsledky | Tenis live | KHL.sk | NHL.sk | MyFunbets.com | Šport dnes

elite-tip sa mení, zmeny a novinky od septembra 09

09.09.2009, 18:05

Tí, ktorí elite-tip navštevujú už dlhšie, tak určite zaznamenali zmeny na stránke, ktoré so sebou doniesol mesiac september. Veríme, že zmeny elite-tip prospejú a pomôžu nám spoločne rozvíjať tento web a navzájom si pomáhať.

 Medzi hlavné zmeny patrí nový sponzor súťaže a sekcie analýzy a tipy. Novým sponzorom elite-tip sa stala renomovaná stávková kancelária bwin.com. Čo to znamená pre návštevníkov a priaznivcov elite-tip? Finančné ceny v súťaži v celkovej sume 300 € + ceny v sekcii "Analýzy a tipy" v hodnote 100 €.  Ceny budú výhercom pripísané na ich účet v stákovej kancelárii bwin.com. Tipovacia súťaž sa preto bude nazývať BWIN LIGA.
 
Okrem finančných cien od bwin.com môžu tipéri v sekcii Analýzy a tipy získať aj bonusové ceny priamo od elite-tip, ktoré najlepším tipérom v mesiaci môžu priniesť viac ako 200 € na ich Moneybookers účet.

Určite ste si všimli aj menšie zmeny v celkovom dizajne stránky ako aj miernu zmenu v rozložení blokov. Nové bloky, ktoré vznikli v pravej časti stránky by mali priniesť návštevníkom lepšie zorientovanie sa vo výbere tipéra, ktorého by mali sledovať ako aj informácie o tom, či tipér má tip z aktuálneho dňa, resp. či má tip, ktorý sa ešte dá podať (pri sekcii Analýzy a tipy). Okrem stavu bodov si návštevník nadídením kurzora myši nad počet bodov zobrazí aj počet OK, KO tipov + vklady, výhry a yield tipéra. V BWIN LIGE si v sekcii "Tipované zápasy" môžu návštevníci prezrieť aj zoznam tipérov, ktorí pridali tip na zápas, ktorý sa hral vo vybraný deň a majú už nejaké vyhodnotené tipy. V zozname tipérov sú spolu s menom tipéra zobrazené aj jeho mesačný, ročný a celkový stav bodov v BWIN LIGE (nadídením kurzora myši nad jednotlivý stav sa návštevníkovi taktiež zobrazia detailne štatistiky o tipoch daného tipéra). Nový blok, ktorý sa zobrazí len prihláseným užívateľom, je blok "MOJA BWIN LIGA", kde prihlásený užívateľ bude mať zobrazené informácie o svojom prihlasovaciom mene v stávkovej kancelárii bwin.com, na ktoré si chce nechať zaslať prípadnú výhru v šúťaži, taktiež tam bude poradie prihláseného užívateľa v aktuálnom mesiaci, v aktuálnom roku ako aj celkové poradie v BWIN LIGE spolu s jednotlivými bilanciami. Blok obsahuje aj odkaz priamo na zobrazenie tipov prihláseného užívateľa, kde si daný užívateľ môže zobraziť svoje tipy.  

Medzi novinky v sekcii Analýzy a tipy patria finančné ceny pre tipérov, ktoré sú spomenuté vyššie, ako aj možnosť vyjadriť svoj názor na analýzu alebo tip. Priamo pri analýze alebo tipe si návštevník môže zobraziť tipy tipérov z BWIN LIGY na daný zápas. V tejto sekcii sa budú zobrazovať taktiež takzvané elite tipy (predtým pomenované exper tipy). Elite tipy budú tipy tipérov, kde by mal byť vysoká pravdepodobnosť úspechu. Medzi "elite tipérov" sa budeme snažiť vyberať tipérov, ktorí majú dlhodobo plusovú bilanciu. Návštevníci si budú môcť zobraziť poradie tipérov, ktorí budú svoje tipy pridávať medzi "Analýzy a tipy" a taktiež osobitne tipérov, ktorí prispievajú elite tipmi.

Diskusia bude odteraz viditeľná aj pre neprihlásených návštevníkov. Prihlásení návštevníci budú mať v pravom bloku zobrazený zoznam užívateľov, ktorí sa nachádzajú priamo v sekcii Diskusia a budú môcť pridávať svoje príspevky do diskusie.

Zmeny so sebou priniesli aj veci, ktoré pravdepodobne nepotešia všetkých užívateľov. Jednou z negatívnych zmien je aj skutočnosť, že tipy v súťaži pridané pred septembrom 2009 boli z našej databázy odstránené, t.j. súťaž sa začína úplne nanovo od septembra 2009. Taktiež analýzy a tipy pridané v priebehu augusta 2009 boli vymazané a užívatelia zaregistrovaní od 1.8. do 10.9.2009 sa budú musieť zaregistrovať nanovo. Boli zrušené aj niektoré sekcie ako napr. Fix dňa, ďalej tiket dňa... Tiket dňa plánujeme v budúcnosti určite spojazdniť.

Prípadné zistené nedostatky, budú priebežne odstraňované. Ak nájdete nejaký nedostatok, budeme radi, ak nás naň upozorníte.

Veríme, že nový elite-tip sa Vám bude páčiť a budete patriť medzi pravidelných návštevníkom.

Elite-tip team

NOVINKY / ZAUJÍMAVOSTI
ANALÝZY - júl 22
nenájdený žiaden tipér
Bet LIGA - júl 22
nenájdený žiaden tipér
INFO TIPY - júl 22
nenájdený žiaden tipér
ANALÝZY - rok 2022
nenájdený žiaden tipér
Bet LIGA - rok 2022
1. silvia7 + 448 b.
2. ganco1 + 16 b.
3. lumu -150 b.
4. marcotip -245 b.
5. wimderon -290 b.
INFO TIPY - rok 2022
nenájdený žiaden tipér