So 3. JÚN 2023, 09:46:57
Partners: Tenis Info | Live výsledky | Tenis live | KHL.sk | NHL.sk | MyFunbets.com | Šport dnes

Súťaž v tipovaní a vyhraj zaujímavé ceny

02.05.2018, 12:23

Na webe MyFunbets.com sa každý registrovaný užívateľ môže zapojiť do vypísaných tipovacích súťaží alebo tipovať vypísané zápasy. Zabávať sa, súťažiť s ostatnými, tipovať reálne zápasy a vyhrať rôzne bonusy alebo virtuálne body ePoints, ktoré vieš potom vymeniť za rôzne ceny z e-shopu. Na MyFunbets.com môžeš len vyhrať, pretože nič neriskuješ.

 

2 typy tipovania:
1. tipovacia súťaž - do každej súťaže sa užívateľ predtým ako začne tipovať musí najprv zaregistrovať. Po zaregistrovaní môže tipovať vypísané zápasy kliknutím na 1, X alebo 2 v závislosti od typu zápasu. Tip sa dá do začiatku zápasu meniť, kliknutím na inú hodnotu pri danom zápase. Každá súťaž obsahuje jedno alebo viac vypísaných kôl. Ak je v súťaži viac kôl, tak do ďalšieho kola postupuje len ten, kto natipoval správne všetky zápasy z predošlých kôl. Víťazom súťaže sa stáva ten, kto natipoval správne všetky zápasy v poslednom kole. Ak je výhercov viac, tak vypísaná dotácia súťaže sa delí medzi všetkých výhercov v rovnakom pomere. Vo FREE súťažiach kde sa súťaží o bonusy a "ePoints F" sa zaregistrovať do súťaže dá len pred začiatkom zápasu v 1. kole, ktorý sa začína najskôr. V PRO súťažiach, kde je vstupný poplatok a hrá sa o "ePoints P" je možné zaregistrovať sa aj v priebehu súťaže. Poplatok za vstup do súťaže je v takom prípade násobkom poplatku pred prvým kolom a počtom začatých kôl, t.j. ak je vstupný poplatok pred 1. kolom 2 ePoints a užívateľ sa zapojí do 3. kola, tak z jeho ePoints účtu mu budú odrátané 6 ePoints. V PRO súťažiach, kde je vstupný poplatok a hrá sa o "ePoints P" je po zlom natipovaní zápasu možnosť "odregistrovať sa" zo súťaže a zaregistrovať nanovo. Vstupný poplatok sa v takomto prípade užívateľovi nevracia. Viackolové súťaže rozdeľujeme na súťaže, kde je pevne stanovený počet kôl a na tzv. "jeden výherca" súťaže, kde nie je pevne stanovený počet kôl. Pri takýchto súťažiach sa tipuje až dovtedy, pokiaľ neostane len jeden výherca. V prípade, že v poslednom kole nenatipuje správne ani jeden užívateľ, výhra sa rozdelí medzi užívateľov, ktorí postúpili do posledné kolo.

 

2. tipovanie zápasov - tipujú sa individuálné zápasy, kde užívateľ vsadí pri vybranom zápase na zvolený tip určitú čiastku ePoints. Keď má užívateľ na účte obidva typy ePoints, tak najprv sa mu odpočítavajú "ePoints F". Keď vsadí viac ako má aktuálne "ePoints F" a má k dispozícii "ePoints P", tak sa mu zvyšný počet odpočíta z "ePoints P". Pri tipovaní zápasov sa bez rozdielu, či sa vsadia "ePoints F" alebo "ePoints P", vyhrávajú "ePoints F".

 

3 typy tipovacích súťaží:
1. hrá sa o bonus, ktorý bude pripísaný výhercovi (výhercom) na účet u sponzora súťaže, resp. výherca (výhercovia) dostane poukážku na nákup u sponzora súťaže.
2. hrá sa o "ePoints F" (F = FREE), ktoré výherca (výhercovia) môže využiť ako vstupný poplatok do ďalší "ePoints P" súťaží alebo si za vyhrané ePoints vybrať ceny v našom eshope.
3. hrá sa o "ePoints P" (P = PRO), ktorými môže užívateľ nakladať ako s "ePoints F" + vybrať si aj tovar z eshopu, ktorý je označený ako PRO alebo "ePoints P" previesť na účet iného užívateľa.

Ak ešte nemáš účet na MyFunbets.com, tak sa tam môžeš zadarmo zaregistrovať a zabávať sa.

 

NOVINKY / ZAUJÍMAVOSTI
ANALÝZY - jún 23
nenájdený žiaden tipér
Bet LIGA - jún 23
nenájdený žiaden tipér
INFO TIPY - jún 23
nenájdený žiaden tipér
ANALÝZY - rok 2023
nenájdený žiaden tipér
Bet LIGA - rok 2023
nenájdený žiaden tipér
INFO TIPY - rok 2023
1. bendzo -1019 b.