|
Kvalifikácia ME - Zápas |
Gruzínsko - Írsko 0:0 |
12.10.2019 15:00 |
4× |
|
Kvalifikácia ME - Zápas |
Bosna/Herc. - Fínsko 4:1 |
12.10.2019 18:00 |
4× |
|
Kvalifikácia ME - Zápas |
Taliansko - Grécko 2:0 |
12.10.2019 20:45 |
4× |
|
1.Česko - Zápas |
Olomouc - Kom.Brno 1:3 |
12.10.2019 15:00 |
3× |
|
1.Wales - Zápas |
Bala Town - Carmarthen 2:1 |
12.10.2019 15:30 |
2× |
|
1.Nórsko - Zápas |
Lillehammer - Storhamar 3:6 |
12.10.2019 16:00 |
2× |
|
KHL - Zápas |
Spartak Moskva - Chabarovsk 1:1 |
12.10.2019 16:00 |
2× |
|
2.Česko - Zápas |
Třebíč - Benátky 2:3 |
12.10.2019 17:30 |
2× |
|
Kvalifikácia ME - Zápas |
Dánsko - Švajčiarsko 1:0 |
12.10.2019 18:00 |
2× |
|
Kvalifikácia ME - Zápas |
Faerské ost. - Rumunsko 0:3 |
12.10.2019 18:00 |
2× |
|
1.Švédsko - Zápas |
Skelleftea - Brynäs 4:1 |
12.10.2019 18:00 |
2× |
|
1.Lotyšsko - Zápas |
Kurbads - Olimp Riga 2:2 |
12.10.2019 18:00 |
2× |
|
1.Švajčiarsko - Zápas |
Lugano - Fribourg 1:4 |
12.10.2019 19:45 |
2× |
|
NHL - Zápas |
Ottawa - Tampa Bay 4:2 |
12.10.2019 22:05 |
2× |
|
1.Austrália - Zápas |
Melbourne Victory - Melbourne City 0:0 |
12.10.2019 10:30 |
1× |
|
Kvalifikácia ME U19 - Zápas |
Škótsko - Andorra 2:0 |
12.10.2019 13:00 |
1× |
|
KHL - Zápas |
Traktor Čeljabinsk - Vladivostok 2:2 |
12.10.2019 14:00 |
1× |
|
KHL - 1.tím dosiahne gólov (5.5) |
Traktor Čeljabinsk - Vladivostok 2:2 |
12.10.2019 14:00 |
1× |
|
Linz-dvojhra - Zápas |
Petkovic A. - Gauff C. 0:2 |
12.10.2019 14:05 |
1× |
|
3.Slovensko-stred - Zápas |
Lučenec - Zvolen 2:1 |
12.10.2019 14:30 |
1× |
|
1.Nórsko-ženy - Zápas |
Valerenga - ROA 1:1 |
12.10.2019 15:00 |
1× |
|
Kvalifikácia ME - 1.tím dosiahne... |
Gruzínsko - Írsko 0:0 |
12.10.2019 15:00 |
1× |
|
1.Švédsko - Zápas |
Djurgarden - Malmö 4:0 |
12.10.2019 15:15 |
1× |
|
2.Švédsko - 2.tím dosiahne gólov... |
BIK Karlskoga - Mora 4:1 |
12.10.2019 15:15 |
1× |
|
2.Švédsko - Zápas |
BIK Karlskoga - Mora 4:1 |
12.10.2019 15:15 |
1× |
|
2.Švédsko - 1.tím dosiahne gólov... |
BIK Karlskoga - Mora 4:1 |
12.10.2019 15:15 |
1× |
|
1.Švédsko - Zápas |
Örebro - Oskarshamn 3:2 |
12.10.2019 15:15 |
1× |
|
3.Slovensko-Bratislava - Zápas |
Inter - Bernolákovo |
12.10.2019 15:30 |
1× |
|
1.Wales - Zápas |
The New Saints - Airbus UK 6:2 |
12.10.2019 15:30 |
1× |
|
1.Bielorusko - Zápas |
Din.Molodečno - Gomel 2:2 |
12.10.2019 16:00 |
1× |
|
1.Fínsko - Zápas |
Assat Pori - SaiPa 0:3 |
12.10.2019 16:00 |
1× |
|
1.Rumunsko-muži - Zápas |
Miercurea Ciuc - Targu Jiu 64:68 |
12.10.2019 16:00 |
1× |
|
2.Nórsko - Zápas |
Ringerike - Nidaros 1:1 |
12.10.2019 16:00 |
1× |
|
1.Nórsko - 1.tretina |
Valerenga Oslo - Frisk Asker 1:0 |
12.10.2019 16:00 |
1× |
|
1.Sev.Írsko - Zápas |
Cliftonville - Larne 1:0 |
12.10.2019 16:00 |
1× |
|
1.Sev.Írsko - Zápas |
Ballymena Utd. - Crusaders 1:1 |
12.10.2019 16:00 |
1× |
|
KHL - 1.tím dosiahne gólov (6.5) |
Spartak Moskva - Chabarovsk 1:1 |
12.10.2019 16:00 |
1× |
|
KHL - Zápas |
Omsk - Dinamo Riga 4:1 |
12.10.2019 16:00 |
1× |
|
3.Anglicko - Zápas |
Portsmouth - Gillingham 0:0 |
12.10.2019 16:00 |
1× |
|
3.Anglicko - 1.polčas |
Bristol Rovers - Milton Keynes 0:0 |
12.10.2019 16:00 |
1× |
|
3.Anglicko - 1.polčas |
Blackpool - Rotherham 0:0 |
12.10.2019 16:00 |
1× |
|
6.Anglicko-sever - Počet gólov (... |
Telford - York City 1:1 |
12.10.2019 16:00 |
1× |
|
KHL - Zápas |
Čerepovec - Magnitogorsk 1:2 |
12.10.2019 16:30 |
1× |
|
KHL - 2.tím dosiahne gólov (3.5) |
Čerepovec - Magnitogorsk 1:2 |
12.10.2019 16:30 |
1× |
|
KHL - Zápas |
Dinamo Moskva - Jekatěrinburg 6:3 |
12.10.2019 16:30 |
1× |
|
KHL - Under / Over 60 min. (5.5) |
Dinamo Moskva - Jekatěrinburg 6:3 |
12.10.2019 16:30 |
1× |
|
2.Česko - Zápas |
Poruba - Litoměřice 0:6 |
12.10.2019 17:00 |
1× |
|
2.Poľsko - 2.tím dosiahne gólov ... |
GKS Belchatow - Ol.Grudziadz 1:0 |
12.10.2019 17:00 |
1× |
|
2.Belgicko - Zápas |
KSV Roeselare - OH Leuven 3:1 |
12.10.2019 17:00 |
1× |
|
Liga majstrov-muži - Zápas |
Vardar Skopje - Kiel 20:31 |
12.10.2019 17:30 |
1× |
|
1.Česko-ženy - Zápas |
Trutnov - Žabiny Brno 58:96 |
12.10.2019 17:30 |
1× |
|
1.Česko-muži - 1.polčas |
Kolín - Nymburk 41:60 |
12.10.2019 17:45 |
1× |
|
1.Česko-muži - Zápas |
Kolín - Nymburk 75:106 |
12.10.2019 17:45 |
1× |
|
2.Česko - Zápas |
Frýdek Místek - Přerov 1:1 |
12.10.2019 18:00 |
1× |
|
Kvalifikácia ME - 1.tím dosiahne... |
Bosna/Herc. - Fínsko 4:1 |
12.10.2019 18:00 |
1× |
|
1.Švédsko - Zápas |
Leksand - Linköping 2:5 |
12.10.2019 18:00 |
1× |
|
1.Švédsko - Zápas |
HV 71 - Färjestad 3:4 |
12.10.2019 18:00 |
1× |
|
2.Švajčiarsko - 2.tím dosiahne g... |
Sierre - GCK Lions 0:3 |
12.10.2019 18:00 |
1× |
|
2.Švédsko - Zápas |
Västerviks - Timra 2:2 |
12.10.2019 18:00 |
1× |
|
1.Česko-muži - Zápas |
Dečín - Opava 63:87 |
12.10.2019 18:00 |
1× |
|
Priateľské zápasy - Zápas |
Kolumbia - Chile 0:0 |
12.10.2019 18:00 |
1× |
|
Kvalifikácia ME - 1.gól |
Faerské ost. - Rumunsko 0:1 |
12.10.2019 18:00 |
1× |
|
Kvalifikácia ME - 2.polčas |
Dánsko - Švajčiarsko 1:0 |
12.10.2019 18:00 |
1× |
|
Kvalifikácia ME - 1.tím dosiahne... |
Dánsko - Švajčiarsko 1:0 |
12.10.2019 18:00 |
1× |
|
Kvalifikácia ME - Počet gólov (2... |
Dánsko - Švajčiarsko 1:0 |
12.10.2019 18:00 |
1× |
|
1.Francúzsko - Zápas |
Bordeaux - Angers 2:2 |
12.10.2019 18:15 |
1× |
|
1.Švajčiarsko - Zápas |
Ambri - Rapperswil 4:2 |
12.10.2019 19:45 |
1× |
|
1.Švajčiarsko - Zápas |
ZCS Zürich - Zug 3:4 |
12.10.2019 19:45 |
1× |
|
1.Švajčiarsko - Zápas |
Langnau - Lausanne 1:3 |
12.10.2019 19:45 |
1× |
|
1.Švajčiarsko - 1.tím dosiahne g... |
Biel - Servette 6:3 |
12.10.2019 19:45 |
1× |
|
1.Francúzsko-ženy - Zápas |
Roche Vendee - Charnay 83:80 |
12.10.2019 20:00 |
1× |
|
2.Belgicko - 1.polčas |
Virton - Lommel SK 0:0 |
12.10.2019 20:30 |
1× |
|
Kvalifikácia ME - 1.gól |
Malta - Švédsko 0:1 |
12.10.2019 20:45 |
1× |
|
Kvalifikácia ME - Zápas |
Nórsko - Španielsko 1:1 |
12.10.2019 20:45 |
1× |
|
2.Holandsko - Zápas |
Roda Kerkrade - Helmond 4:0 |
12.10.2019 20:45 |
1× |
|
1.Brazília-muži - Zápas |
Unifacisa - Rio Claro 101:86 |
12.10.2019 21:00 |
1× |
|
1.Brazília - 1.polčas |
Goiás GO - CSA AL 1:0 |
12.10.2019 22:00 |
1× |
|
NHL - 2.tretina |
Ottawa - Tampa Bay 2:1 |
12.10.2019 22:05 |
1× |
|
Chile-pohár - Zápas |
Unión Espaňola - A.Italiano 2:1 |
12.10.2019 22:45 |
1× |