118 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Nemecko 2:2 |
30.06.2020 17:45 |
X @ 4.00 |
300 |
117 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Švajčiarsko 5:2 |
30.06.2020 16:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
116 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Česko 1:2 |
30.06.2020 11:15 |
X @ 4.00 |
-100 |
115 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Kanada 3:3 |
30.06.2020 07:45 |
X @ 4.00 |
300 |
114 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - Nemecko 0:1 |
29.06.2020 06:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
113 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Goryachiye Golovy - Beshenye P... 6:4 |
29.06.2020 05:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
112 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Gladiator - Voiny Suomi 4:5 |
29.06.2020 06:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
111 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Beshenye Psy - Voiny Suomi 5:3 |
28.06.2020 06:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
110 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Švajčiarsko 6:5 |
28.06.2020 11:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
109 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - USA 6:1 |
28.06.2020 10:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
108 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Goryachiye Golovy - Gladiator 6:8 |
28.06.2020 05:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
107 |
|
1.Anglicko - 1.polčas |
Aston Villa - Wolverhampton 0:0 |
27.06.2020 13:30 |
X @ 2.05 |
105 |
106 |
|
Fortuna liga - 1.polčas |
Michalovce - Trnava 0:2 |
27.06.2020 18:00 |
X @ 2.05 |
-100 |
105 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Švajčiarsko 4:0 |
27.06.2020 11:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
104 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - USA 2:2 |
27.06.2020 10:50 |
X @ 4.00 |
300 |
103 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Švédsko 2:5 |
26.06.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
102 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Beshenye Psy - Gladiator 5:7 |
26.06.2020 06:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
101 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Švajčiarsko 5:4 |
26.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
100 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - USA 5:1 |
26.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
99 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Švajčiarsko 2:3 |
25.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
98 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - USA 2:5 |
25.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
97 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Goryachiye Golovy - Voiny Suom... 2:2 |
25.06.2020 06:50 |
X @ 4.00 |
300 |
96 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Švajčiarsko 5:5 |
24.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
300 |
95 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - USA 5:9 |
24.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
94 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Beshenye Psy - Goryachiye Golo... 2:1 |
24.06.2020 06:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
93 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Gladiator - Voiny Suomi 4:2 |
24.06.2020 05:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
92 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Švédsko 2:5 |
23.06.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
91 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - USA 0:2 |
23.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
90 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Švajčiarsko 2:2 |
23.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
300 |
89 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Gladiator - Voiny Suomi 3:5 |
23.06.2020 06:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
88 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Francúzsko - Nórsko 5:3 |
22.06.2020 09:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
87 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - USA 5:5 |
22.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
300 |
86 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Švédsko 2:5 |
22.06.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
85 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Švajčiarsko 4:1 |
22.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
84 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Gladiator - Goryachiye Golovy 6:5 |
21.06.2020 06:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
83 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Nemecko 3:2 |
21.06.2020 11:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
82 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Beshenye Psy - Voiny Suomi 3:3 |
21.06.2020 05:50 |
X @ 4.00 |
300 |
81 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Fínsko - Švédsko 4:3 |
21.06.2020 13:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
80 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Fínsko - Švédsko 5:3 |
20.06.2020 13:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
79 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - USA 3:3 |
20.06.2020 10:50 |
X @ 4.00 |
300 |
78 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Nemecko 3:4 |
20.06.2020 11:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
77 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Voiny Suomi - Goryachiye Golov... 2:2 |
20.06.2020 06:50 |
X @ 4.00 |
300 |
76 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Fínsko - Švédsko 2:6 |
19.06.2020 13:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
75 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Nemecko 2:4 |
19.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
74 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - USA 4:2 |
19.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
73 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Voiny Suomi - Goryachiye Golov... 3:4 |
19.06.2020 05:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
72 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Rusko - Fínsko 2:3 |
18.06.2020 20:45 |
2 @ 2.30 |
130 |
71 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Švédsko 1:3 |
18.06.2020 21:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
70 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - Kanada 3:1 |
18.06.2020 18:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
69 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Nemecko 5:3 |
18.06.2020 19:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
68 |
|
1.Dánsko - Zápas |
AGF Aarhus - Nordsjaeland 2:1 |
17.06.2020 18:00 |
X @ 3.45 |
-100 |
67 |
|
Taliansko-pohár - 1.polčas |
Napoli - Juventus 0:0 |
17.06.2020 21:00 |
X @ 2.03 |
103 |
66 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Beshenye Psy - Goryachiye Golo... 5:4 |
17.06.2020 06:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
65 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - USA 4:2 |
17.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
64 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Fínsko - Švédsko 1:6 |
16.06.2020 13:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
63 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Nemecko 0:4 |
16.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
62 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - USA 5:4 |
16.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
61 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Voiny Suomi - Beshenye Psy 3:4 |
16.06.2020 05:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
60 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Nemecko 1:4 |
15.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
59 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Fínsko - Švédsko 4:4 |
15.06.2020 13:45 |
X @ 4.00 |
300 |
58 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - USA 2:4 |
15.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
57 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - USA 2:1 |
15.06.2020 10:45 |
X @ 3.10 |
-100 |
56 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Fínsko - Česko 6:4 |
14.06.2020 12:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
55 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - Kanada 7:0 |
14.06.2020 10:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
54 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Nemecko 2:5 |
14.06.2020 11:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
53 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Gladiator - Beshenye Psy 5:7 |
14.06.2020 06:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
52 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Rusko - Švédsko 1:4 |
13.06.2020 13:50 |
1 @ 2.10 |
-100 |
51 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Fínsko - Česko 3:4 |
13.06.2020 12:50 |
1 @ 2.23 |
-100 |
50 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Nemecko 0:5 |
13.06.2020 11:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
49 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - Kanada 5:6 |
13.06.2020 10:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
48 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Beshenye Psy - Gladiator 5:3 |
12.06.2020 06:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
47 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Goryachiye Golovy - Voiny Suom... 6:6 |
12.06.2020 05:50 |
X @ 4.00 |
300 |
46 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Nemecko 2:3 |
12.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
45 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - Kanada 5:2 |
12.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
44 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Rusko - Švédsko 6:3 |
11.06.2020 13:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
43 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Fínsko - Česko 5:3 |
11.06.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
42 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Nemecko 4:4 |
11.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
300 |
41 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - Kanada 3:5 |
11.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
40 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Nemecko 4:5 |
10.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
39 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - Kanada 3:4 |
10.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
38 |
|
1.Česko - 1.polčas |
Ostrava - Slavia P. 1:1 |
10.06.2020 18:00 |
X @ 2.14 |
114 |
37 |
|
1.Česko - 1.polčas |
Ml.Boleslav - Olomouc 0:1 |
10.06.2020 18:00 |
X @ 2.11 |
-100 |
36 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Fínsko - Česko 2:4 |
09.06.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
35 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Nemecko 0:4 |
09.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
34 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - Kanada 4:4 |
09.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
300 |
33 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Krasnye Kryliya - Stalker Mosc... 9:6 |
09.06.2020 10:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
32 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Nemecko 3:6 |
08.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
31 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - Kanada 3:4 |
08.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
30 |
|
2.Česko - Zápas |
Jihlava - Hr.Králové 1:1 |
08.06.2020 18:00 |
X @ 3.30 |
230 |
29 |
|
2.Česko - 1.polčas |
Jihlava - Hr.Králové 1:0 |
08.06.2020 18:00 |
X @ 2.06 |
-100 |
28 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - USA 2:3 |
07.06.2020 10:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
27 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Švajčiarsko 4:3 |
07.06.2020 11:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
26 |
|
1.Česko - 1.polčas |
Slavia P. - Plzeň 0:0 |
07.06.2020 19:00 |
X @ 2.10 |
110 |
25 |
|
1.Česko - 1.polčas |
Karviná - Č.Budějovice 0:0 |
07.06.2020 15:00 |
X @ 2.02 |
102 |
24 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - USA 5:4 |
06.06.2020 10:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
23 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Švajčiarsko 2:6 |
06.06.2020 11:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
22 |
|
1.Poľsko - 1.polčas |
Jag.Bialystok - Wisla Plock 0:1 |
06.06.2020 15:00 |
X @ 2.16 |
-100 |
21 |
|
1.Česko - 1.polčas |
Bohemians 1905 - Sparta 0:0 |
06.06.2020 20:00 |
X @ 2.12 |
112 |
20 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Fínsko - Rusko 8:0 |
05.06.2020 13:45 |
2 @ 2.10 |
-100 |
19 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Švédsko 3:3 |
05.06.2020 12:45 |
2 @ 2.24 |
-100 |
18 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Švajčiarsko 6:4 |
05.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
17 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - USA 1:1 |
05.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
300 |
16 |
|
Priateľské zápasy klubov - Z... |
Din.Bukurešť - Rap.Bukurešť 1:0 |
04.06.2020 10:00 |
X @ 3.80 |
-100 |
15 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Voiny Suomi - Beshenye Psy 6:8 |
04.06.2020 05:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
14 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - USA 5:5 |
04.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
300 |
13 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Švajčiarsko 2:6 |
04.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
12 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - USA 3:2 |
03.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
11 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Švajčiarsko 4:4 |
03.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
300 |
10 |
|
1.Česko - 1.polčas |
Slovácko - Karviná 2:0 |
03.06.2020 18:00 |
X @ 2.04 |
-100 |
9 |
|
1.Česko - 1.polčas |
Č.Budějovice - Olomouc 0:0 |
03.06.2020 18:00 |
X @ 2.09 |
109 |
8 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Goryachiye Golovy - Beshenye P... 7:3 |
02.06.2020 06:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
7 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Švajčiarsko 3:4 |
02.06.2020 11:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
6 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - USA 5:6 |
02.06.2020 10:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
5 |
|
1.Česko - 1.polčas |
Jablonec - Liberec 0:0 |
02.06.2020 18:00 |
X @ 2.06 |
106 |
4 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
Dynamo - Severstal 4:2 |
01.06.2020 06:55 |
X @ 4.00 |
-100 |
3 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Zvukovaja Ataka - Ognennye Pan... 5:6 |
01.06.2020 17:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
2 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Stalker Moscow - Ershistyye Ti... 5:5 |
01.06.2020 14:50 |
X @ 4.00 |
300 |
1 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Ledovy Desant - Stalker Moscow 9:6 |
01.06.2020 10:50 |
X @ 4.00 |
-100 |