124 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Fínsko 3:4 |
31.05.2020 19:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
123 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Kanada 4:4 |
31.05.2020 13:45 |
X @ 4.00 |
300 |
122 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Švajčiarsko 5:3 |
31.05.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
121 |
|
1.Česko - 1.polčas |
Bohemians 1905 - Č.Budějovice 2:0 |
31.05.2020 16:00 |
X @ 2.02 |
-100 |
120 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
SKA - CSKA 6:4 |
30.05.2020 10:55 |
X @ 4.00 |
-100 |
119 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
Dynamo - CSKA |
30.05.2020 15:30 |
X @ 4.00 |
0 |
118 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
Dynamo - Severstal 7:1 |
30.05.2020 06:55 |
X @ 4.00 |
-100 |
117 |
|
1.Česko - 1.polčas |
Liberec - Slovácko 1:1 |
30.05.2020 16:00 |
X @ 2.04 |
104 |
116 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Fínsko 3:5 |
29.05.2020 19:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
115 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Rusko - Česko 2:3 |
29.05.2020 18:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
114 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Kanada 4:3 |
29.05.2020 13:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
113 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Švajčiarsko 5:2 |
29.05.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
112 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Švajčiarsko 2:2 |
28.05.2020 12:50 |
X @ 4.00 |
300 |
111 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Kanada 5:3 |
28.05.2020 13:50 |
2 @ 2.18 |
-100 |
110 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Rusko - Česko 3:5 |
28.05.2020 18:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
109 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Fínsko 4:4 |
28.05.2020 19:50 |
X @ 4.00 |
300 |
108 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Švajčiarsko 2:5 |
27.05.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
107 |
|
1.Česko - Zápas |
Opava - Karviná 0:0 |
27.05.2020 18:00 |
X @ 3.15 |
215 |
106 |
|
1.Česko - 1.polčas |
Č.Budějovice - Liberec 0:0 |
27.05.2020 18:00 |
X @ 2.12 |
112 |
105 |
|
1.Česko - 1.polčas |
Bohemians 1905 - Teplice 2:0 |
27.05.2020 18:00 |
X @ 2.03 |
-100 |
104 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Rusko - Česko 7:2 |
26.05.2020 18:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
103 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Fínsko 6:3 |
26.05.2020 19:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
102 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Kanada 4:5 |
26.05.2020 13:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
101 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Švajčiarsko 0:3 |
26.05.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
100 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Fínsko 6:4 |
25.05.2020 19:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
99 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Rusko - Česko 1:4 |
25.05.2020 18:45 |
1 @ 2.06 |
-100 |
98 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - Kanada 2:3 |
25.05.2020 13:45 |
2 @ 2.18 |
118 |
97 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Švajčiarsko 2:1 |
25.05.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
96 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Švajčiarsko 3:6 |
24.05.2020 12:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
95 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - USA 3:4 |
24.05.2020 13:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
94 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Fínsko 3:5 |
24.05.2020 18:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
93 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Rusko 5:2 |
24.05.2020 19:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
92 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
SKA - Severstal 8:6 |
23.05.2020 11:35 |
X @ 4.00 |
-100 |
91 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
Dynamo - CSKA 7:8 |
23.05.2020 15:30 |
X @ 4.00 |
-100 |
90 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
Dynamo - Severstal 6:6 |
23.05.2020 06:55 |
X @ 4.00 |
300 |
89 |
|
1.Česko - 1.polčas |
Teplice - Liberec 1:0 |
23.05.2020 18:00 |
X @ 2.00 |
-100 |
88 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Fínsko 4:2 |
22.05.2020 18:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
87 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Rusko 2:4 |
22.05.2020 19:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
86 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Švajčiarsko 3:4 |
22.05.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
85 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - USA 3:2 |
22.05.2020 13:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
84 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Švajčiarsko 5:5 |
21.05.2020 12:50 |
X @ 4.00 |
300 |
83 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - USA 3:3 |
21.05.2020 13:50 |
X @ 4.00 |
300 |
82 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Rusko 6:5 |
21.05.2020 19:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
81 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Fínsko 2:5 |
21.05.2020 18:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
80 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Fínsko 4:5 |
20.05.2020 18:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
79 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - USA 5:5 |
20.05.2020 13:45 |
2 @ 2.17 |
-100 |
78 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Švajčiarsko 3:3 |
20.05.2020 12:45 |
1 @ 2.11 |
-100 |
77 |
|
1.Bielorusko - 1.polčas |
Din.Brest - BATE Borisov 1:1 |
20.05.2020 18:00 |
X @ 2.14 |
114 |
76 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
CSKA - SKA 6:5 |
19.05.2020 14:25 |
X2 @ 1.44 |
-100 |
75 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
SKA - CSKA 3:4 |
19.05.2020 10:55 |
X @ 4.00 |
-100 |
74 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
CSKA - SKA 5:5 |
19.05.2020 07:25 |
1X @ 1.44 |
44 |
73 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
Dynamo - Severstal 3:4 |
19.05.2020 06:55 |
X @ 4.00 |
-100 |
72 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Fínsko 5:2 |
18.05.2020 18:45 |
2 @ 2.26 |
-100 |
71 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Švajčiarsko 4:4 |
18.05.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
300 |
70 |
|
1.Turecko-SRL (2x45 min.) - ... |
Antalya - Galatasaray 1:0 |
18.05.2020 18:00 |
X @ 2.09 |
-100 |
69 |
|
1.Portugalsko-SRL (2x45 min.... |
Braga - FC Porto 1:0 |
18.05.2020 20:00 |
X @ 2.07 |
-100 |
68 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Rusko 2:2 |
17.05.2020 19:50 |
X @ 4.00 |
300 |
67 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Fínsko 3:5 |
17.05.2020 18:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
66 |
|
Ligue 1-SRL (2x45 min.) - 1.... |
Nice - St.Etienne 0:0 |
17.05.2020 21:00 |
X @ 2.13 |
113 |
65 |
|
1.Bielorusko - 1.polčas |
Din.Minsk - Isloch Minsk 0:0 |
17.05.2020 16:00 |
X @ 2.07 |
107 |
64 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Rusko 3:1 |
16.05.2020 19:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
63 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Fínsko 2:4 |
16.05.2020 18:45 |
2 @ 2.26 |
126 |
62 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nemecko - USA 1:5 |
16.05.2020 13:45 |
2 @ 2.15 |
115 |
61 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Švajčiarsko 3:0 |
16.05.2020 12:45 |
1 @ 2.15 |
115 |
60 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
SKA - CSKA 3:3 |
15.05.2020 10:55 |
X @ 4.00 |
300 |
59 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Rusko 5:8 |
15.05.2020 19:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
58 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Švajčiarsko 7:3 |
15.05.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
57 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Fínsko 5:6 |
15.05.2020 18:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
56 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Švajčiarsko 3:3 |
14.05.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
300 |
55 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Rusko 4:4 |
14.05.2020 19:45 |
X @ 4.00 |
300 |
54 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Fínsko 1:2 |
14.05.2020 18:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
53 |
|
1.Holandsko-SRL (2x45 min.) ... |
Waalwijk - Feyenoord 1:2 |
14.05.2020 19:45 |
1 @ 5.00 |
-100 |
52 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
SKA - CSKA 6:3 |
13.05.2020 10:55 |
X @ 4.00 |
-100 |
51 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Fínsko 5:6 |
13.05.2020 18:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
50 |
|
1.Holandsko-SRL (2x45 min.) ... |
Sp.Rotterdam - Heerenveen 2:3 |
13.05.2020 18:30 |
X @ 3.45 |
-100 |
49 |
|
1.Holandsko-SRL (2x45 min.) ... |
Sp.Rotterdam - Heerenveen 0:0 |
13.05.2020 18:30 |
X @ 2.33 |
133 |
48 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Fínsko 5:5 |
12.05.2020 18:45 |
2 @ 2.18 |
-100 |
47 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Rusko 2:1 |
12.05.2020 19:45 |
1 @ 2.25 |
125 |
46 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Kanada - Švajčiarsko 1:3 |
12.05.2020 12:45 |
1 @ 2.13 |
-100 |
45 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Francúzsko - V.Británia 1:3 |
12.05.2020 08:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
44 |
|
Rusko-Liga Pro (3x10 min) - ... |
Serp i Molot - Broneboytsy 3:3 |
11.05.2020 05:50 |
X @ 4.00 |
300 |
43 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Česko - Fínsko 3:3 |
11.05.2020 18:45 |
X @ 4.00 |
300 |
42 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Francúzsko - USA |
11.05.2020 08:45 |
2 @ 2.17 |
0 |
41 |
|
1.Rusko-SRL (2x45 min.) - Zá... |
Lokomotiv M. - CSKA M. 0:0 |
11.05.2020 18:00 |
X @ 3.05 |
205 |
40 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
Dynamo - Severstal 4:3 |
10.05.2020 06:55 |
X @ 4.00 |
-100 |
39 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - Nemecko 4:2 |
10.05.2020 08:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
38 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Rusko - Fínsko 2:5 |
10.05.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
37 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Česko 3:4 |
10.05.2020 13:45 |
1 @ 2.20 |
-100 |
36 |
|
Rusko-Liga Pro (3x10 min) - ... |
Chetyre Ronina - Stalnye Kaban... 4:2 |
09.05.2020 21:20 |
X @ 4.00 |
-100 |
35 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Goryachiye Golovy - Beshenye P... 4:3 |
09.05.2020 19:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
34 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Ershistyye Tigry - Ledovy Desa... 6:4 |
09.05.2020 17:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
33 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Nórsko - Francúzsko 3:4 |
09.05.2020 20:00 |
X @ 4.00 |
-100 |
32 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Rusko - Fínsko 2:5 |
08.05.2020 12:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
31 |
|
Rusko-Liga Pro (3x10 min) - ... |
Serp i Molot - Broneboytsy 2:3 |
08.05.2020 08:10 |
X @ 4.00 |
-100 |
30 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - Nemecko 3:4 |
08.05.2020 08:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
29 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Česko 2:1 |
08.05.2020 13:45 |
1 @ 2.21 |
121 |
28 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Česko 4:3 |
07.05.2020 13:45 |
1 @ 2.22 |
122 |
27 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - Nemecko 3:4 |
07.05.2020 08:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
26 |
|
Rusko-Liga Pro (3x10 min) - ... |
Broneboytsy - Kings Town 4:3 |
07.05.2020 10:05 |
X @ 4.00 |
-100 |
25 |
|
Rusko-Liga Pro (3x10 min) - ... |
Reaktivatory - Broneboytsy 1:3 |
07.05.2020 05:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
24 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švajčiarsko - Nemecko 2:3 |
06.05.2020 08:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
23 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Rusko - Fínsko 1:2 |
06.05.2020 12:45 |
1 @ 2.13 |
-100 |
22 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Česko 4:1 |
06.05.2020 13:45 |
1 @ 2.13 |
113 |
21 |
|
Rusko-Liga Pro (3x10 min) - ... |
Broneboytsy - Serp i Molot 1:1 |
06.05.2020 08:00 |
X @ 4.00 |
300 |
20 |
|
Rusko-Liga Pro (3x10 min) - ... |
Serp i Molot - Reaktivatory 4:2 |
05.05.2020 11:05 |
X @ 4.00 |
-100 |
19 |
|
Rusko-Liga Pro (3x10 min) - ... |
Kings Town - Serp i Molot 3:2 |
05.05.2020 06:50 |
X @ 4.00 |
-100 |
18 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Česko 2:4 |
05.05.2020 13:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
17 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
USA - Kanada 5:7 |
05.05.2020 09:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
16 |
|
Rusko Ice Cup west (3x10 min... |
SKA - CSKA 3:6 |
04.05.2020 10:55 |
X @ 4.00 |
-100 |
15 |
|
Rusko-Liga Pro (3x10 min) - ... |
Broneboytsy - Serp i Molot |
04.05.2020 17:00 |
X @ 4.00 |
0 |
14 |
|
Rusko-Liga Pro (3x10 min) - ... |
Broneboytsy - Reaktivatory 4:1 |
04.05.2020 10:05 |
X @ 4.00 |
-100 |
13 |
|
Rusko-Liga Pro (3x10 min) - ... |
Reaktivatory - Serp i Molot 2:3 |
04.05.2020 09:00 |
X @ 4.00 |
-100 |
12 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Fínsko 2:3 |
03.05.2020 14:00 |
X @ 4.00 |
-100 |
11 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Rusko - Česko 3:6 |
03.05.2020 13:00 |
X @ 4.00 |
-100 |
10 |
|
Serie A-SRL (2x45 min.) - Zá... |
Parma - Napoli 1:2 |
03.05.2020 15:00 |
2 @ 2.12 |
112 |
9 |
|
Serie A-SRL (2x45 min.) - Zá... |
Udinese - Juventus 1:2 |
03.05.2020 20:45 |
2 @ 1.62 |
62 |
8 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Ershistyye Tigry - Ledovy Desa... 4:7 |
02.05.2020 17:55 |
X @ 4.00 |
-100 |
7 |
|
Rusko-Liga Pro (3x10 min) - ... |
Chetyre Ronina - Stalnye Kaban... 1:0 |
02.05.2020 21:10 |
X @ 4.00 |
-100 |
6 |
|
Rusko-Liga Pro (3x10 min) - ... |
Rakety - Boevye Lisy 7:4 |
02.05.2020 20:10 |
X @ 4.00 |
-100 |
5 |
|
Rusko-Division Comet (3x10 m... |
Voiny Suomi - Gladiator 6:4 |
02.05.2020 20:55 |
X @ 4.00 |
-100 |
4 |
|
Rusko-Liga Pro (3x10 min) - ... |
Serp i Molot - Reaktivatory 1:3 |
01.05.2020 10:05 |
X @ 4.00 |
-100 |
3 |
|
Rusko Dream League-amatéri (... |
Švédsko - Fínsko 4:3 |
01.05.2020 13:45 |
X @ 4.00 |
-100 |
2 |
|
eFIFA Battle Premier Liga - ... |
Manchester City (vrico) - Manc... 0:3 |
01.05.2020 09:05 |
X @ 2.70 |
-100 |
1 |
|
1.Rusko-SRL (2x45 min.) - Zá... |
Soči - Sp.Moskva 0:0 |
01.05.2020 18:00 |
X @ 2.95 |
195 |